• (063) 532 78 78
  • (096) 002 78 78
  • www.prof123.com.ua


Ліквідація підприємства - оптимізація витрат?

Починаючи свій бізнес, кожен власник планує розвивати своє підприємство, зробити його прибутковим і успішним.
Але кожен бізнес залежить від економічних факторів, і ці фактори не завжди мають позитивний вплив. Причин на це багато: неефективна організація, зниження споживчого попиту , кредитний тягар, зменшення оборотів компанії, складності із залученням додаткових фінансових ресурсів, втрата ключових фахівців, висока конкуренція. Все це призводить до стабільного зростання заборгованості фірми.
Крім усього іншого, власник має фінансові зобов'язання перед своїми співробітниками, він зобов'язаний щомісячно сплачувати податки і готувати звітну документацію, а це тягне за собою витрати, які стають важкою ношею для нерентабельного підприємства. Скорочення потужностей також не завжди дає бажані результати і не дозволяє компанії зайняти бажаний рівень прибутковості .
Зважаючи на це, іноді найкращим виходом для власника стає ліквідація неприбуткового підприємства. Це найбільш безболісний і, найчастіше найкращий варіант для збиткової компанії.
На сьогоднішній день до ліквідації підприємства слід ставитися як до звичайної складової бізнесу . Це непросте рішення для власників, але часто воно є єдиним правильним для оптимізації витрат і ресурсів підприємства .
Ліквідація підприємства - складний і трудомісткий процес. Для успішної реалізації даного питання потрібна висока юридична та економічна кваліфікація . Важливо зробити все правильно з точки зору юриспруденції та оподаткування і в максимально короткі терміни. Порядок ліквідації підприємства має на увазі синтез процесів, в яких задіяні державні інстанції, що займаються контролем діяльності діючих організацій. Тільки після внесення до реєстру запису про ліквідацію підприємства процес можна вважати закінченим.
Для цього компанії, що позначили для себе єдино правильним виходом ліквідацію, звертаються за допомогою до професіоналів, які спеціалізуються на даному напрямку і знають чіткий алгоритм дій, якого необхідно дотримуватися для швидкої, а головне, законної ліквідації підприємства.